-0.2 C
Скопје
05:33 - 29 јануари, 2022

Дара Бубамара го покажа задникот: Нејзините бујни гради паѓаат во втор план! (ФОТО)

По летувањето на Азруната обала, српската пејачка Дара Бубамара сега одмара во Хрватска. Пејачката веќе се сместила и на големо ужива во убавините на Јадранското море.

Нормално, таа веднаш се јавила на своите фанови на Инстаграм, па објави две свои фотографии на кои позира во бикини.

На првата фотка се гледа како таа позира на плажа, додека во позадина се забележува синото море.

За втората фотографија, слободно може да кажеме дека е ултра провокативна. Имено, Дара во тоа исто бикини седела, а додека позирала таа го покажала и јазикот.

Погледнете ги фотките:

Фото: Инстаграм
Фото: Инстаграм

Слични објави

ОВИЕ 3 РАБОТИ КОИ НОСАТ НЕСРЕЌА ВО ЖИВОТОТ: Направете промена за подобра иднина и среќен живот!

Милена Ри

МОЗОКОТ ИМ РАБОТИ СО „100 НА СААТ“: Овие хороскопски знаци не можат да ги смират мислите

Еспресо

(ФОТО) ОПКРУЖЕНИ СМЕ СО ЕНЕРГЕТСКИ ВАМПИРИ: Како против нив?

М.Р.

КОЈА Е ТАЈНАТА СОСТОЈКА? Мажите со оваа особина се најдобри во кревет

Еспресо

(ФОТО) ОВА Е ТРЕТАТА „СЕСТРА“ НА ЈЕЛЕНА И ВИКТОРИЈА: Убавината е наследна – запознајте ја госпоѓа Спенџарска!

М.Р.

(ФОТО) МИНИ МАУС ЗА ПРВ ПАТ ВО ИСТОРИЈАТА ЈА МЕНУВА ОБЛЕКАТА: Девојката на Мики во елегантно сино одело, креација на Стела Макартни

М.Р.
Се вчитува....