Бредли Купер и Леди Гага повторно заедно!

По филмот „Ѕвездата е родена“, Бредли Купер и Леди Гага повторно ќе се најдат заедно на фимското платно, пишува HoolywoodLife.

Станува збор за продолжението на филмот „Чувари на галаксијата 3“.

Фановите на друштвените мрежи се воодушевени со веста бидејќи посакуваа пејачката и глумецот повторно да ги гледаат заедно.

„Хемијата на сетот на минатиот филм беше многу силна. Тогаш Бредли имаше и девојка. Сега можеме сè да очекуваме, коментирале некои од фановите, додека други дури и се налутиле што Бредли и Гага ги „туркаат“ таму каде што не им е местото.

За новото продолжение на „Чувари на галаксијата“ наводно Бредли Купер повторно ќе ја има улогата на Рокет Ракун, а Леди Гага ќе биде неговата сакана Лила.

„Нивните ликови се анимирани, но сепак е прилично возбудливо. Многу е веројатно дека тоа ќе се оствари“, рекол изворот.

Слични објави

Водителката Миа Костова му ја исполни новогодишната желба на синот Андрија, а тој за малку ќе се расплачеше од среќа (ВИДЕО)

Слободен печат

Анастасија се исели од семејната куќа: Ќерката на Цеца фатена како внесува куфери во друга зграда (ФОТО)

Igor

Славниот пар разменуваше бизарни бакнежи, веднаш се јави Џастин Бибер: „Чудни сте“ (ВИДЕО)

Igor

Дневен хороскоп за 21.10.2019: Вагите во потрага по авантура, турбулентен ден за Близнаците

Igor

Амбер Роуз бремена со второ дете

Igor

ОБОЖАВАТЕЛИТЕ ВООДУШЕВЕНИ: По цела деценија ДОРИС ДРАГОВИЌ со нова песна и спот

Igor

Остави Коментар

седумнаесет + четири =

Слични објави

Готово за 5 минути: Чоколадни коцки со ореви

Igor

Не им треба друштво: Овие хороскопски знаци уживаат кога се сами!

Igor

Вереникот на Џеј Ло ја исплука Кајли Џенер: Џабе што е богата, глупава е како цигла (ФОТО+ВИДЕО)

Igor

Снаата на Лепа Брена ги покажа градите па со провокативната фотографија ги скара фановите (ФОТО)

Igor

Кристијан Бејл го знае најдобриот лек против жештините: Згодниот актер покажа дека повторно е во топ форма! (ФОТО)

Еспресо

Братот на Кејт Мидлтон поради неа е во ДЕПРЕСИЈА: Притисокот е неиздржлив

Igor
MacedonianAlbanianBulgarianSerbian