БРЕД ПИТ пред полна сала открил кој СРБИН го обожава

На фестивалот во Венеција, кога на прес-конференцијата српската новинарка му се претставила на Брет Пит и му рекла дека доаѓа од Србија, глумецот ја поздравил со широка насмевка.

„Гледам дека се насмевнавте кога реков Србија, прокоментирала новинарката, а Пит на тоа и одговорил:

„Јас сум голем фан на Новак Ѓоковиќ“.

Пит инаку на фестивалот го промовирал својот нов фил „Ад астра“, во кој ќе глуми космонаут. Новинарката исто така го прашала дали се надева на Оскар за главна улога оваа година на што тој одговорил:

„Во моментов сакам само да го промовирам филмот како што треба. Секоја година нечив труд и талент се наградени, но често се случува и да не биде така. Одлично е чувството кога ќе го изговорат вашето име, но и кога некој друг ќе ја добие наградата, бидејќи најчесто тоа е некој од вашите пријатели“ одговорил актерот.

Слични објави

Згодната мама позираше: Многумина се уверени дека на фотографијата е целосно гола (ФОТО)

Igor

Стилот или го имаш или го немаш: Боки 13 и во судница со модерни патики од 500 евра (ФОТО)

Igor

Канје Вест ги згрози фановите: Ќе ви се преврти желудникот кога ќе видите што прави (ВИДЕО)

Igor

Девојче доби банана за подарок, нејзината реакција ги воодушеви сите (ВИДЕО)

Еспресо

Деми Роуз објави БРУТАЛНО ПРОВОКАТИВНА фотка во танга (ФОТО)

Igor

Видео хороскоп за 20.05.2019, понеделник

Igor

Остави Коментар

оне × четири =

Слични објави

Според Јутјуб најслушана песна во Македонија во моментов е „Јовка Кумановка“ на Некст Тајм (ВИДЕО)

Igor

Сите ги изненади: Српската пејачка Слаѓа Алегро објави провокативна фотографија, градите во преден план! (ФОТО)

Васко Спасоски

Бронзената божица Ким доминирала во пустина во новата колекција за долна облека

Еспресо

Дуа Липа со нов историски рекорд

Igor

ПРЕСЛАТКА ЧЕСТИТКА: Меган Маркл му честиташе на Хари со досега НЕВИДЕНА фотографија од Арчи

Igor

ИМА 15 МИЛИОНИ СЛЕДБЕНИЦИ НА ИНСТАГРАМ: Рита Ора покажа нешто повеќе… (ФОТО)

Igor