Анџелина Џоли, ДИВА ВО СРЦЕТО: Чувствувам како крвта ми се враќа во телото (ФОТО)

Анџелина Џоли направи интервју и фотосесија за модното списание Harper’s Bazaar, кои списанието ги сподели со своите фанови на Инстаграм.

Фотографиите ја орикажуваат Анџелина во едно поинакво издание во какво одамна не сме ја виделе. На една глумицата на себе не носи ништо друго освен провиден вел, а на друга позира од глава до пети прекриена со проѕирна црна мрежа, под која носи само градник и гаќички.

Анџелина во интервјуто се опишала како „дива во срцето“ и „немирна“, открила дека сака да се пресели во странство и дека Бред Пит не се притивел на тоа.

„Би сакала да живеам надвор, а тоа ќе го направам штом моите деца ќе наполнат 18 години. Во моментов мора да бидам во близина на нивниот татко“, рекла глумицата.

Исто така рекла дека минатите години поминала низ многу работи и дека носи видливи и невидливи лузни.

„Потешко ми е да се справам со оние невидливите. Животот носи многу промени. Понекогаш тоа боли, а понекогаш гледаш како ги боли оние што ги сакаш и не можеш да бидеш онолку слободен колку што твојот дух бара. Сега чувствувам како крвта ми се враќа во телото“, открила Анџелина.

Instagram
Instagram

Слични објави

Гитарата што ја поседувале легендите на „Битлси“ проценета на неверојатни 400.000 фунти

Еспресо

Откриени кои се кодните имиња на кралицата Елизабета и принцот Хари

Igor

Ова е рекламата која ја снимија Вилијам, Хари, Кејт и Меган (ВИДЕО)

Igor

Ограбена најатрактивната италијанска новинарка – Крадците и одземале 150.000 евра

Еспресо

АСТРО ПРИЈАТЕЛСКИ ПАРОВИ: Овие комбинации формираат вечни пријателства

Igor

Резултатите од обдукцијата пристигнаа: Познато е како загина раперот Гру

Igor

Остави Коментар

16 − тринаесет =

Слични објави

Поради личните особини овие 3 хороскопски знаци НАЈТЕШКО ја наоѓаат својата љубов

Igor

Кендал Џенер ја прослави Новата година со поранешното момче! (ФОТО)

Слободен Печат

„Потребен ми е мир, веќе 40 години живеам во лудница“ – Лепа Брена искрено за односот со Бобо, заработката и стравот кој го доживува

Еспресо

„Животинска фарма“: Прочуената политичка сатира на Џорџ Орвел добива своја игра!

Еспресо

Си преправал дека е мртов за да ја види реакцијата на неговото куче и на мачката: Еве како реагирале!

Еспресо

Ријана најде начин како да ги честита празниците: Позира во долна облека и топлес (ФОТО)

Васко Спасоски