Ана Николиќ по грешка објави експлицитни фотки (ФОТО)

Имено, пејачката ја „скриншотнала“ својата галерија од телефонот и на тој начин објавила фотка, но без да забележи дека на дното од екранот се гледаат и останатите фотографии кои ги има во телефонот.

Токму поради тоа нејзините обожаватели на социјалните мрежи можеа да видат фотки на Ана во долна облека.

Погледнете:

Фото: Скриншот
Фото: Скриншот

Слични објави

ЉУБОВЕН ТРИАГОЛНИК: Го донела љубoвникот да живее со нејзе и со сопругот

Igor

Домашни миленичиња кои совршено ги имитираат своите сопственици и тоа изгледа преслатко (ВИДЕО)

Еспресо

Се сеќавате на АЛО АЛО? Еве како денес изгледа СЕКСИ КЕЛНЕРКАТА Ивет

Igor

Пејачката Туна ужива во Доминиканска Република, а кога ќе видите како изгледа во бикини ќе ви „светнат“ очите! (ФОТО)

Васко Спасоски

За Миа Костова летото не е завршено! Водителката се сонча во Турција ама и снима спот – погледнете за кого (ФОТО)

Igor

ДЕСЕТИНА ИЛЈАДИ ЕВРА ВО РАЦЕТЕ – Бившиот сопруг на Дара и даде купче пари за шопинг, се е снимено и објавено (ВИДЕО)

Еспресо

Остави Коментар

седум + 12 =

Слични објави

Кајли Џенер почнува со производство на асепсол за болниците, таа е подготвена да се откаже од својот бизнис! (ФОТО)

Еспресо

„My heart will go on“: Химна на љубовта која Селин Дион не сакаше да ја отпее! (ВИДЕО)

Еспресо

Тешко е да бидеш слеп: Босанскиот пејач Халид Бешлиќ искрено зборуваше за неговата мака!

Igor

ТАМАРА со „PROUD“ обезбеди пласман во финалето на Евровизија (ВИДЕО)

Igor

Дневен хороскоп за 26.10.2019: На Бикот му недостасуваат витамини, а Раковите ќе ја запознаат својата сродна душа

Igor

Станала клон на својот починат брат: Шокантни фотографии од сестрата на Мајкл Џексон (ФОТО)

Igor