5 модели на чизми во кои вреди да се вложи оваа сезона

Ако се подготвувате за шопинг, крајно време е да проверите кои трендови веќе се кристализирани и кои модели на чизми ќе завладеат по улиците оваа есен. Во продолжение ви донесуваме некои од главните модни адути во кои се исплати да вложите.

Чизмички со четвртеста пета

Анимал принт

View this post on Instagram

♥️♥️🌶🌶 @miista spicy sorta love

A post shared by Vanessa Hong (@vanessahong) on

Чизми над колена

View this post on Instagram

Aida 1445 грн / 58.50 $ Размеры: 36, 37, 38, 39 Цвет: Коричневый Материал: Искуственная замша Высота каблука 7см 📱 (093) 490 80 80 🌐 www.girly.com.ua 📦 Доставка по Украине и в Россию 🔃 Обмен и Возврат 🛍 Оплата при получении . #ЖенскаяOбувь #МоднаяОбувь #КиевOбувь #Цвета #Комфортно #Ярко #НаслаждайсяЖизнью #Туфли #Ботильоны #Ботинки #Сапоги #shoes #shoestyle #shoeshopping #boots #ankleboots #highboots #highheels #womenshoes #trendyshoes #wintershoes #kievgram #girly #mygirlyshoes

A post shared by girly.com.ua (@girly.com.ua) on

Платформи

https://www.instagram.com/p/B26P_hHgZlR/

Класични чизми на врзување

View this post on Instagram

@best_street_styles

A post shared by Women With Style (@women_with_style) on

Слични објави

Бремената Ешли Грем гордо ги покажа стриите и несовршеностите на женското тело (ФОТО)

Igor

Џејми Оливер: Пропаднав бидејќи не ги хранев богатите (ФОТО)

Igor

ИСПОЛНЕТА ДАМНЕШНА ЖЕЛБА: Меган Маркл и „на хартија“ е принцеза

Igor

Владо Јаневски со нова песна: Слушнете како звучи нумерата „Недостасуваш“! (ВИДЕО)

Михаило Донев

Карлеуша во најатрактивниот фустан досега (ФОТО)

Igor

Ова е новата девојка на Лиам Хемсфорт

Igor

Остави Коментар

петнаесет + дваесет =

Слични објави

Ким Кардашијан открива детали од страшниот грабеж: Гледав во пиштолот и си реков, СЕГА ЌЕ УМРАМ!

Igor

Призна дека жали за изборот: Поранешниот крал се огласи првпат по снимките каде неговата жена има секс (ФОТО)

Igor

Познатата пејачка покажа премногу: Дали се ова најпровокативните фотографии на Елена Велевска?

Магдонос за чистење на порите

Igor

САКАЛА ДА МУ РОДИ ПЕТ ДЕЦА: За него велат дека е најголемата љубов на Карлеуша

Igor

Дали Меган Фокс го остави сопругот поради раперот Машин Ган? Брајан не сака да поверува во тоа

Еспресо