Си преправал дека е мртов за да ја види реакцијата на неговото куче и на мачката: Еве како реагирале!

Mачката Спарта и кучето Пени биле ставени на тест од нивниот сопственик.

Него го интересирало како би реагирале неговите миленичиња во случај на негова смрт.

Погледнете ги „снимките на смртта“ и видете како реагираше мачката, а како кучето.

Слични објави

Хороскоп за 16 јуни: Воздржете се од импулсивните реакции

Еспресо

Фановите разочарани од дрскоста на Мадона: Кралицата никогаш не доцни, но и не наплаќа 600 долари за седиште

Igor

Наташа Беквалац ја „лапна“ шампитата без раце! (ФОТО)

Васко Спасоски

Лејди Ди морала да стои и да се фотографира, а Меган од сето тоа ќе биде поштедена

Igor

Шест начини како со стил да носите марама во коса! (ВИДЕО)

Еспресо

После 15 години откриено како Анџелина Џоли го завела Бред Пит: Имала посебна тактика!

Еспресо

Остави Коментар

3 × четири =

Слични објави

Може да гласаме за Македонија! Да ја поддржиме Мила Москов на детскиот Евросонг! (ВИДЕО)

Igor

АНЏЕЛИНА ЏОЛИ ОДЛУЧИ: Само еден ќе го добие нејзиното богатство

Igor

Дневен хороскоп за 03.03.2020: За Овенот ќе има убави промени, а Ракот ќе запознае многу драгоцена личност

Еспресо

Претставата прекината: На Сергеј Трифуновиќ му се слоши на сцената

Еспресо

Се сеќавате на АЛО АЛО? Еве како денес изгледа СЕКСИ КЕЛНЕРКАТА Ивет

Igor

Сауна, подно греење, а креветот полуксузен од дома! Ѕирнете во автобусот за турнеи на Џастин Бибер (ФОТО)

Еспресо