Се случи и првото запросување во Кан

Чешкиот тајкун Милош Кант ги надмина сите необични модни комбинации и ги фрли во втор план убавиците кои се натпреваруваат која најдобро ќе изгледа на црвениот тепих на Канскиот фестивал.

Пред фотографите на црвениот тепих ја запросил 40 години помладата избраничка, реалити-ѕвездата Маргарита Араха.

Маргарита (25) воодушевено се согласила да се омажи за 65-годишниот тајкун, па гордо позирале пред бројните фотоапарати.

instagram

Тие се запознале во клубот на Милош, во кој сега Маргарита е менаџерка.

„Реков да! Најдобриот момент во мојот живот! Толку многу те сакам, напишала Маргарита на инстаграм-профилот покрај фотографијата од запросувањето.

Слични објави

Сопругата на починатиот актер Небојша Глоговац објави фотка од која се кине срцето! (ФОТО)

Васко Спасоски

ТУРЧИНОТ КОЈ ГО УБИ ШАБАН ШАУЛИЌ ОСЛОБОДЕН ОД ПРИТВОР: Алсин се брани од слобода!

Igor

Згодната Бјанка ужива на Сицилија (ФОТО)

Igor

Ова сите ќе ве интересира: Откриваме кои хороскопски знаци се најдобри во кревет!

Васко Спасоски

Ќе заборавите на сите Бразилки и Русинки! Погледнете како тверка нашата Ана од Струмица (ВИДЕО)

Igor

ФОТО: Објавена е првата фотографија на Tom Holland (Том Холанд) од снимањето на филмот: Spider-Man (Спајдермен) сега носи две маски!

Васко Спасоски

Остави Коментар

19 − оне =

Слични објави

Познатиот диџеј Џуниор Џек и побарал на Маца Дискреција „фини“ фотографии, а таа го објави разговорот (ФОТО)

Igor

Градите на Нивес Целзиус ѝ служат како маса за грицки! (ФОТО)

Еспресо

Ги изненади сите: Не сте ја виделе атрактивната Љупка Митрова во вакво издание (ФОТО)

Igor

ДЕСЕТИНА ИЛЈАДИ ЕВРА ВО РАЦЕТЕ – Бившиот сопруг на Дара и даде купче пари за шопинг, се е снимено и објавено (ВИДЕО)

Еспресо

Сакате некого? Потсетувајте го на тоа секој ден!

Еспресо

Како до помалку расправии во бракот?

Igor
MacedonianAlbanianBulgarian