Само кажете го ова и секој маж ќе полуди за вас: Пет реченици кои НЕНОРМАЛНО ГИ ВОЗБУДУВААТ!

Верувале или не, понекогаш само вистинскиот збор во вистински момент е доволен за саканото лице да го возбудите до тој степен што веднаш би ве одвел во кревет.

Сакате ли својот сексуален живот да го подигнете на повисоко ниво, тогаш не ви се неопходни еротски помагала или нови пози. Доволно е да посегнете само по ова оружје на кое не може да му одолее ниту еден човек. Станува збор само за обични зборови!

Сега!

Иако живееме забрзан и стресен живот, поради што не сме секогаш расположени за мазење, овој збор и тоа како може да ги промени работите. Ниедна личност не може да одолее на возбуден и одлучен партнер кој го посакува овде и сега.

Уште!

Овој збор е идеален во текот на сексот. Извикот УШТЕ! Во истата секунда ќе го возбуди саканото лице, бидејќи нема ништо пострасно од тоа некој кој максимално ужива во техниката на својот партнер и притоа чезнее врелата игра уште малку да потрае.

Дојди!

Додека партнерот или партнерката е во друга соба, а вие сте во спална, соблечете се во секси долна облека или бидете целосно голи. Лежете на кревет во позата за која знаете дека и/му е омилена. Повикајте го само со ДОЈДИ!

Вау!

Овој збор можете да го користите на два начини. Најпрвин во текот на предиграта, додека нежно се мазите и сакате да нагласите колку ви одговаа некој одреден допир. И во текот на самиот сексуален чин, кога партнерот ќе направи нешто неочекувано убаво и возбудливо па наградете го со Вау!

Да!

Омилениот збор на секоја личност која ве посакува. Таа има повеќе значење и може да се користи на повеќе начини. Потврдниот одговор на нечиј повик, извик на одушевување за техниката на партнерот во текот на сексот и предиграта, се само некои од ситуациите во кои овој едноставен потврден збор совршено ќе се вклопи.

Слични објави

Базен пред куќа, а внатре сауна и теретана: Карлеуша ја покажа новата куќа вредна 2.5 милиони евра (ФОТО)

Igor

Болеста го направила своето: Поранешниот голем заводник изгледа непрепознатливо (ФОТО)

Igor

Славниот менаџер откри: Добиваат и по 4.000 евра за ноќ, патуваат во Дубаи, пијат шампањ и уживаат на јахти, но не е се така сјајно!

Igor

ЕВРОСОНГ 2019: Претставничката на Кипар родила дете на 14 години

Igor

Поранешниот сопруг на Анабела најде веднаш друга, погледнете со која ја замени пејачката (ВИДЕО)

Igor

НЕ Е БРЕДЛИ: Лејди Гага има ново момче! (ФОТО)

Igor

Остави Коментар

осум − пет =

Слични објави

Златна тројка за најдобриот секс – Направете ги овие три работи и ќе го доживеете оргазмот на животот

Igor

Има 181.000 фанови и огромни гради: Запознајте ја најжешката Македонка од Авастралија (ФОТО)

Igor

Вложете труд во својата врска – 4 чекори со кои ќе ја унапредите и подобрите

Igor

Песна, солзи и „молба за помош“: Деми Ловато со емотивен настап за првпат по две години откако безмалку ќе умреше (ВИДЕО)

Еспресо

Најмладата милијардерка на светот: Ѕирнете во бјути царството на Кајли Џенер (ВИДЕО)

Igor

Зошто монотонија? Вратете ја страста во емотивната врска

Еспресо
MacedonianAlbanianBulgarianSerbian