Проблематичната ѕвезда и скандалозниот принц: Ѝ подарил кредитна картичка со милиони

Светските медиуми пишуваат дека американската глумица Линдзи Лохан и принцот на Саудиска Арабија Мохамад бин Салман се во врска.

Се запознале пред една година на трка на Формула 1, оттогаш се зближиле и меѓу нив се разгорела љубов, пишува Пејџ сикс.

Нивната љубов почнала со разменување пораки. Пријатели на Линдзи кажуваат дека глумицата лета низ целиот свет, каде што ќе посака, во приватниот авион на принцот, а тој ѝ подарил и кредитна картичка на која има на располагање милиони долари.

Иако нејзиниот портпарол ги негира овие тврдења, извори од Дубаи каде што глумицата живее некое време, тврдат дека тамошните „моќници“ се постојано околу Линдзи.

„Луди се по неа овде“, објасниле за Пејџ сикс.

Мохамад бин Салман е обвинет дека го нарачал убиството на новинарот Џамал Кашоги во 2018 година.

Слични објави

Најбрзиот човек на светот ќе стане татко: „Кралот или кралицата доаѓа“ (ФОТО)

Васко Спасоски

Ги воодушеви фановите со фотографиите: Жешката манекенка ужива на плажа

Igor

Кралицата Елизабета во тотална изолација – Ниту семејството не смее да и се доближува!

Еспресо

Игор Карачиќ на гости во Дојран, а Жељко Самарџиќ му напиша: Рај на земјата, уживај пријателе! (ФОТО)

Васко Спасоски

Џек Николсон со години живеел во лага: Мислел дека мајка му е негова сестра, вистината ја дознал откако починала

Igor

Евровизија 2019: Дали бројот 17 ќе ѝ биде среќен на ТАМАРА?

Igor

Остави Коментар

седумнаесет + деветнаесет =

Слични објави

Иако зборувал дека е комплицирана и тешка, ја сакал до последниот ден: Нивната љубов ни смртта не ја згасна!

Еспресо

Зошто Ентони Хопкинс, Том Џонс и Лоренс Фишбурн не разговараат со нивните деца?

Еспресо

Најсексипилната жена во светот за 2019 уште еднаш ја оправда оваа титула (ФОТО)

Igor

Цели со дијаманти: Сораја носи чизми од 10.000 евра! (ФОТО)

Igor

Хороскопски знаци кои не се за сериозна врска!

Еспресо

Избегнувајте ги луѓето кои ги имаат овие седум особини!

Еспресо