Погледнете што направи Лила Филиповска по распитот за случајот „Рекет“ (ВИДЕО)

Познатата водителка Лила Филиповска денеска беше во ОЈО на распит за случајот „Рекет“.

Филиповска во канцеларијата на Русковска се задржа час и половина, а по завршувањето на распитот таа не сакаше да даде било каква изјава за медиумите.

Но, за тоа како си поминала на распитот, доказ е стори-објавата која таа ја сподели со своите обожаватели на Инстаграм.

Погледнете:

 

Слични објави

Марија Шерифовиќ по 13 години откри што се случувало на нејзиниот настап на Евровизија кога ја однесе победата!

Еспресо

Пет работи кои не сте ги знаеле за Наташа Малинкова: Носам исклучиво црна долна облека и …

Igor

Латино бомбата ги РАЗБЕСНЕ фановите со објавата за ураганот Доријан: „ЗАСРАМИ СЕ!“

Igor

Пристигнува „Ла бомва“: Карлеуша откри дел од новата песна со Бразилецот Пабло! (ВИДЕО

Васко Спасоски

Почина раперот Гру

Igor

Кралицата Летиција докажа дека дури и деловниот стил може да биде забавен! (ФОТО)

Еспресо

Остави Коментар

три × 2 =

Слични објави

Необични моменти во кои главната улога ја има Ким Џонг Ун: Севернокорејскиот водач во фабрика за лубриканти! (ФОТО)

Слободен печат

Хороскопски знаци кои не се за сериозна врска!

Еспресо

Непрепознатлива: Папараците ја уловија без шминка (ФОТО)

Igor

На српската водителка бубачка ѝ прошета по вратот во емисија во живо, а таа мртва ладна

Еспресо

Перфектен стајлинг: Меланија Трамп и во едноставен тексас фустан остава без здив! (ФОТО)

Igor

ЏЕНИФЕР АНИСТОН ВО ТОПЛЕС ИЗДАНИЕ – Поради своето тело никогаш не би требало да се срамиме (ФОТО)

Igor