Кинси Волански во полуголо издание му оддаде почит на Коби Брајант (ФОТО)

Кинси Волански стана позната откако го прекина минатогодишното финале во Лигата на шампионите, на тој начин што се појави на терен речиси гола, а сега направи слична работа.

Овојпат, Кинси тоа го направи со цел на еден бизарен начин да му оддаде почит на неодамна починатиот кошаркар Коби Брајант.

Познатата 23-годишна Русинка овојпат за своето сценарио одбра скијашка стаза, каде го покажа своето голо тело и секако натпис во рацете на кој пишуваше „RIP KOBE“.

Волански се појави на стазата пред самиот крај на трката на Италијанецот Алекс Винасер, кој подоцна на социјалните мрежи објави интересна фотографија и опис во кој се пошегува дека има нова девојка.

Во тој момент, Италијанецот го славел првото место во слалом, а потоа сфатил дека прва до целта всушност стигнала привлечната Волански, која го попречила системот за мерење на времето.

Иако на многумина целото ова и било интересно, Волански повторно наиде на мета на критики кај јавноста, поради овој несекојдневен начин да се оддаде почит на загината личност, притоа со цел повторно да го сврти вниманието кон себе и да ги покаже своите облини.

 

Слични објави

Новиот спот на МАЈЛИ САЈРУС пренесува голема ПОЛИТИЧКА ПОРАКА (ВИДЕО)

Igor

Патат во тишина: Славни личности кои избегнуваат да зборуваат за своите болести!

Еспресо

Брејк стана татко по третпат – Овој пат на девојче!

Igor

ВОДИТЕЛКАТА ГО ПОКАЖА СВОЕТО СОВРШЕНО ТЕЛО, и ја израдува машката популација! (ФОТО)

Igor

Диџеј Тиесто и својата 23 години помлада сопруга ќе станат родители

Еспресо

Кариера, љубов и здравје: Дневен хороскоп за 22 февруари!

Васко Спасоски

Остави Коментар

единаесет + два =

Слични објави

Парис Хилтон објави стари фотографии – Фановите дури сега не и веруваат дека не правела пластични операции

Еспресо

ИЗГЛЕДАШ ПОМЛАДО ОД НЕА: Ким доби брутални коментари на фотографија од Норт

Igor

Лејди Гага: Влакната на нозете се дел од мојот стил

Igor

Три совети од Џенифер Лопез како полесно да ја надминете ситуацијата со коронавирусот! (ФОТО)

Еспресо

ВЕЛИКИ ПЕТОК е најтажниот ден во христијанството – Овие строги обичаи не смеете да ги прекршите

Еспресо

Дали верувате дека ова е Антонио Бандерас? Славниот актер непрепознатлив пред вилата во Марбеја (ФОТО)

Еспресо