5.8 C
Скопје
14:21 - 3 декември, 2023

Како ЏЕНИ ОД БРОНКС стана една од најплатените ѕвезди на денешницата? (ВИДЕО)

Таа е танчерка, актерка и пејачка која зад себе има голем број филмски и телевизиски улоги, студиски албуми, распродадени турнеи и топ-хитови.

Ја глумеше покојната пејачка Селена, снимаше и на англиски јазик и на шпански, важи за ѕвезда со најубав задник, а има и своја линија на облека, парфеми, продукција и добротворна комуникација.

Но, како почна сè, погледнете во ова видео:

Слични објави

(Фото) Џенифер Лопез го покажа празнично уредениот дом вреден 60 милиони долари: Раскошна елка и златни чинии од Хермес

Еспресо

(Фото) Лице на ангел, тело на маж: Владислава е и убавица и ѕвер во една жена

Еспресо

Кога да поставите новогодишна елка за да привлечете љубов и богатство: Пет добри датуми

Еспресо

(Фото) Оваа жена има 26 новогодишни елки во својот дом: Ѝ требаат три месеци да ги украси

Еспресо

Го славиме светиот апостол Матеј: Се верува дека денес мора да ги вратите долговите и да ги кажете следните зборови

Еспресо

(Видео) „Поминав седум дена жив закопан“, во ковчег под земја: Јутјубер спроведе морничав експеримент за да собере „лајкови“

Еспресо
Се вчитува....