5.8 C
Скопје
21:58 - 6 декември, 2023

Сè ќе им оди од рака: За четири хороскопски знаци крајот на неделата ќе биде најсреќен

Астролозите именуваа пет знаци на Зодијакот кои ќе ја фатат среќата за опашка до крајот на оваа недела. Ќе блескаат од среќа во овој период.

Кои се на астро листата прочитајте во продолжение.

Овен

Оваа недела од октомври ќе биде исклучително успешна за вас во однос на кариерата. Можете да правите работи што претходно не сте се осмелиле да ги направите. Сè ќе ви успее, особено ако го слушате мислењето на поискусните колеги.

Бик

Биковите ќе имаат многу среќа на финансиски план. Можете да добиете вистински џекпот. За ова, ќе биде доволно ако едноставно учествувате на некоја наградна игра или лотарија. Големата среќа ви е загарантирана.

Рак

Раковите ќе бидат придружени со среќа во нивниот личен живот. Слободните претставници на ова зодијачно соѕвездие можат да ја сретнат својата сродна душа, а Раковите кои веќе се во врска ќе дознаат преубави вести. Ќе бидете многу среќни.

Девица

Постојано се развивате како личност, па време е да ги жнеете плодовите од вашиот труд. Можеби ќе ве забележи некоја влијателна личност која ќе ви понуди соработка. Конечно ќе го вратите животот на вистинскиот пат.

Три хороскопски знаци ќе го најдат клучот на богатството: Еве кои среќници наскоро ќе се опарат

Слични објави

Анџелина Џоли ја напушта глумата и заминува од „валканиот Холивуд“: Признава дека уште се опоравува од пеколниот развод

Еспресо

(Фото) Наташа Беквалац со новогодишна елка од подот до таванот: Целата блеска во злато

Еспресо

„Ме демне пред куќа“: Софија Вергара побара забрана за приближување на маж кој ја следи

Еспресо

Мишо Ковач излезе од болница, еве како се чувствува легендарниот пејач

Еспресо

Почина српската актерка Јелена Чворовиќ Пауновиќ, позната по улогите во „Среќни луѓе“ и „Семејно богатство“

Еспресо

Среќата ве следи: Три хороскопски знаци ќе се исполнат со радост до крајот на декември

Еспресо
Се вчитува....