-3.2 C
Скопје
01:09 - 9 февруари, 2023

Финансиски успех: Три хороскопски знаци ќе бројат пари до крајот на неделата

Три знаци од Зодијакот до крајот на неделата ќе постигнат фантастичен успех – предвидуваат астролозите.

Астролозите ги именуваа знаците на Зодијакот, чии претставници ќе постигнат успех во работата оваа недела – помеѓу 24 и 29 јануари.

Станува збор за три знаци на Зодијакот. Луѓето родени во овие знаци ќе можат да ја подобрат својата финансиска состојба.

Бик

Во наведениот период, на Биковите им е дозволено да користат какви било трикови за да ги зголемат приходите, освен измама. Ѕвездите им се најмногу наклонети да остварат финансиска добивка не само на работното место, туку и со споредна работа (трговија, продажба, хоби, втора работа…). Во секој случај очекувајте понуда која не може да се одбие!

Близнаци

Близнаците ги очекува неверојатно добар период за нови почетоци, за нови работни места, па дури и за нови големи купувања. Во наведениот период, претставниците на овој знак можат да ги променат своите планови преку ноќ, без посебни проблеми. Среќата во секој случај ќе остане на нивна страна.

Девица

Ѕвездите и ветуваат на Девицата дека ќе има успешна финансиска недела. Ќе можат да донесат најправилни одлуки и да генерираат многу нови идеи. Астролозите ги советуваат Девиците да се вклучат во профитабилни инвестиции. Во наведениот период, претставниците на овој знак можат безбедно да одат во потрага и по нова работа – ќе ја добијат. Можна е и понуда за работа во странство.

Слични објави

(Фото) Нашата Тијана Петреска се враќа со титула од светскиот избор за најубава студентка

Еспресо

(Фото) Мадона во нејзин стил се пресмета со зајадливите коментари – „Поклонете се кучки“

Еспресо

(Фото) Тажното писмо на Бланко со кое се извинува за скандалот на Сан Ремо: „Ве оставив во солзи како мајка ми, ме видовте кревок како дете…“

Еспресо

(Видео) Полуден пејач направи ‘ршум на Сан Ремо, ја шокираше публиката, го испратија со свирежи

Еспресо

Ѕвезите ќе им помогнат: Два хороскопски знаци многу брзо ќе ги исполнат соништата

Еспресо

Славчо Попоски: Грч студени утра, висок воздушен притисок, а еве кога ќе има мал пораст на температурите

Еспресо
Се вчитува....