Наши миленици: АЈА и БУШ

Аја и Буш се нашите најголеми пријатели, нашето семејство. Аја е мирна и кротка, вдомена од една прекрасна жена Лидија. Има безусловна среќа, радост, љубов од Анче и Мона. Буш е спротивен од Аја, брз, нескротлив, свој. Тоа што ги поврзува е љубовта кон нас, која секојдневно се борат да ни ја докажат.

Слични објави

Ирина Шајк ја отвори душата: О, Боже, не знам што да правам, се распаѓам…

Еспресо

Наши миленичиња: БОНО

Слободен печат

Наши миленици: АРОН

Еспресо

Суеверие кое никому не му штети: Намирници што треба да ги јадете на 1 јануари за да уживате во изобилие

Слободен печат

Овие 6 модни парчиња морате да ги имате ова лето (ФОТО)

Igor

Ова се најпопуларните торби во светот (ФОТО)

Igor

Остави Коментар

8 − 4 =

Слични објави

Бела чорба на МАКЕДОНСКИ начин

Igor

Внуката на ПРИНЦЕЗАТА ДИЈАНА изгледа преубаво и е во врска со 33 години постар милионер

Igor

Направете сами домашен сув шампон за коса

Igor

Наши миленици: БАК

Еспресо

Мајка повикала полиција бидејќи немала со што да го нахрани бебето – Еве што сториле полицајците среде ноќ!

Еспресо

Меган повторно се одлучи на потег кој дополнително ќе ја разбесни кралицата

Слободен печат