14.8 C
Скопје
22:50 - 29 мај, 2024

(Видео) „Она кога Саша Поповиќ ќе те вози!“: Постапката на креативниот директор на „Гранд“ предизвика лавина коментари

Еден корисник на Тик Ток се пофали дека луксузното „ферари“ го возел ни помалку ни повеќе туку Саша Поповиќ. Скапите автомобили се голема страст на креативниот директор на „Гранд“, а во својот возен парк има автомобили чија вкупна вредност достигнува неверојатни милион и осумстотини илјади евра.

Меѓу омилените на Поповиќ е црвеното „ферари“ кое го купил пред само неколку месеци. Оваа бесна машина има фантастични изведби, а Поповиќ се согласил да ги покаже на еден од многуте љубители на автомобили кои снимаат луксузни четири тркала во Белград на вода.

Дечкото веднаш со ентузијазам им се пофалил на своите следбеници:

– Она кога Саша Поповиќ ќе те вози! – напишал кратко корисникот.

Видеото стана вирално и веќе собра речиси 30.000 лајкови, а оние кои го погледнаа беа воодушевени од гестот на Саша.

– Еве човек кој му го разубави денот на момчето и ќе го памети до крајот на животот“ – е само еден од многуте коментари.

@milke.spoting hvala Saša😍#fypシ゚ #viral #fypシ゚viral #prelep ♬ cekam te u budvi – 🩻

Слични објави

(Фото) Ги пречека изненадување: Еве каде отидоа Анастасија и Немања по свадбата

еспресо

(Фото) Ќерките на Џеј Рамадановски пристигнаа на настанот организиран во негова чест: Убавата Марија блеска во бременоста

Еспресо

Српскиот министер за малку ќе се „фател“ со Хилари Свонк, конците му ги помрсил Александар Вучиќ

Еспресо

Најубавата српска водителка Марија Килибарда на 43 години чека бебе

Еспресо

(Видео) Се појави видео од тајната венчавка на Анастасија Ражнатовиќ: Цеца се бореше за бидермаерот

Еспресо

(Фото) Калиопи го промовираше новиот албум – „Албум“: 10 песни и дует со Слаткар

Еспресо
Се вчитува....