13.8 C
Скопје
23:58 - 29 мај, 2024

(Фото) „Јас се женам, сите се твои!“: Сергеј Трифуновиќ објави фотографијa со татко си и 23 години помладата свршеница

Актерот Сергеј Трифуновиќ неодамна ја запроси својата 23 години помлада девојка Исидора Мијановиќ на нејзиниот роденден.

Сега, Сергеј замина на патување, а на фотографијата што ја објави на социјалните мрежи тој е со неговиот татко, свршеницата Исидора и нивното куче.

– Семејно патување – напишал Сергеј во таа прилика, а насмевката не ја тргнал од лицето.

Сепак, коментарот во кој Сергеј открива дека набрзо ќе застане на „лудиот камен“ го привлече вниманието на многумина повеќе отколку самата фотографија.

– Сергеј, остави малку „риби“ и за нас – гласи еден од бројните коментари под фотографијата, на што актерот кусо одговори:

– Јас се женам, сите се твои!

Инаку, Исидора проговори за врската со познатиот актер.

-Договорот е да не се огласуваме за медиумите. Тој тоа го бараше, но секако дека секогаш ќе го почитувам. Што да ти кажам? Јас сум пресреќна. Двајцата сме многу среќни. Ми се допаѓа многу. Уживаме – изјави Исидора за „Хајп“.

 

View this post on Instagram

 

A post shared by Sergej Trifunović (@whistler_dick)

Слични објави

(Фото) Ги пречека изненадување: Еве каде отидоа Анастасија и Немања по свадбата

еспресо

(Фото) Ќерките на Џеј Рамадановски пристигнаа на настанот организиран во негова чест: Убавата Марија блеска во бременоста

Еспресо

Српскиот министер за малку ќе се „фател“ со Хилари Свонк, конците му ги помрсил Александар Вучиќ

Еспресо

Најубавата српска водителка Марија Килибарда на 43 години чека бебе

Еспресо

(Видео) Се појави видео од тајната венчавка на Анастасија Ражнатовиќ: Цеца се бореше за бидермаерот

Еспресо

(Фото) Калиопи го промовираше новиот албум – „Албум“: 10 песни и дует со Слаткар

Еспресо
Се вчитува....