38.8 C
Скопје
18:37 - 15 јули, 2024

(Видео) Нивес Целзиус се разголи покрај базен и предизвика воздишки: Покажа многу повеќе од тетоважите

Нивес Целзиус постојано ги воодушевува своите следбеници со својата фигура. Имено, откако започнаа топлите денови таа на инстаграм-профилот споделува предизвикувачки кадри од плажа и од разладувањето во плиткото.

Нивес сега објави видео на Инстаграм во кое шета покрај базен во црн провокативен костим за капење, а на своите следбеници им ги откри и тетоважите со кои ги украсила своите облини.

На видеото може да се забележи нејзиното длабоко деколте, проѕирен фустан, а во позадина се слуша песната „Тукутум“ на овогодинашната претставничка на Грција на Евровизија, Марина Сати.

Инаку, во последно време атрактивната Нивес повторно се концентрираше на својата музичка кариера, таа настапи на 16. фестивал на ЦМЦ со песната „Моја пила“.

Оваа пејачка, актерка и инфлуенсерка ќе биде и главна водителка на новото регионално реално шоу кое започнува оваа есен.

Слични објави

Карлеуша и Тошиќ се договориле за поделба на имотот! Еве на кого оди целиот имот

Еспресо

(Фото) Како да е направена од гума! Џина Џиновиќ во кратка маичка направи невидена акробација!

Еспресо

(Фото) „Биди ни секогаш најсреќен“: Синчето на Антониа Гиговска наполни една година

Еспресо

(Фото) Нина Бадриќ мами воздишки во Грција, покажа фантастична фигура во костим за капење: „Совршена си!“

Еспресо

(Фото+видео) Северина ги покажа градите? Згодната пејачка избра невообичаена маичка за нејзиниот концерт

Еспресо

Благословени од ѕвездите: Три хороскопски знаци ќе најдат љубов пред крајот на летото

еспресо
Се вчитува....