36.8 C
Скопје
19:21 - 15 јули, 2024

Жешки детали од спалната соба: Милица Тодоровиќ откри колку пати водела љубов за 24 часа

Српската пејачка Милица Тодоровиќ неодамна го привлече вниманието на медиумите поради нејзиното ново момче Лазар.

Таа не зборуваше премногу за врската, само откри дека на почетокот мислела дека е геј, а по само неколку месеци потврдила дека раскинале.

Милица пред Лазар беше во романтична врска со актерот Петар Стругар.

Таа за време на гостувањето во емисијата „Амиџи шоу“ откри голем број детали од романсата со актерот, но одговори и на едно интересно прашање.

„Колку пати најмногу сум водела љубов во рок од 24 часа? Можеби пет, шестпати, нешто слично“, истакна таа, за подоцна да открие дека тоа се случило токму со Петар.

Милица и Петар раскинаа по 5 месеци врска, пишуваат тамошните медиуми. Пејачката и актерот ја започнаа врската откако се запознаа на снимањето на спотот на Милица за песната „Љубав мање“.

Слични објави

Бјелогрлиќ пристигна насмеан на новото рочиште со Гага: Сѐ беше одложено поради Катарина Радивојевиќ и уште еден сведок

Еспресо

Карлеуша и Тошиќ се договориле за поделба на имотот! Еве на кого оди целиот имот

Еспресо

(Фото) Како да е направена од гума! Џина Џиновиќ во кратка маичка направи невидена акробација!

Еспресо

(Фото) „Биди ни секогаш најсреќен“: Синчето на Антониа Гиговска наполни една година

Еспресо

(Фото) Нина Бадриќ мами воздишки во Грција, покажа фантастична фигура во костим за капење: „Совршена си!“

Еспресо

(Фото+видео) Северина ги покажа градите? Згодната пејачка избра невообичаена маичка за нејзиниот концерт

Еспресо
Се вчитува....