9.8 C
Скопје
02:14 - 15 април, 2024

(Видео) Марија Шерифовиќ покажа како го поминала Денот на вљубените: Преслатко

Марија Шерифовиќ (39) стана мајка во декември, а оттогаш редовно споделува моменти со својот син Марио. Сега таа сподели емотивно видео и покажа како го поминала Денот на вљубените.

Марија го носеше синот во раце, а тие заиграа на нејзината песна „Доаѓа љубовта“. Пејачката цело време пеела, а во еден момент го кренала во воздух и го бакнала својот син во глава.

 

View this post on Instagram

 

A post shared by Marija Serifovic (@serifovic)

Многубројните фанови на пејачката беа трогнати од глетката, а меѓу нив е и Ела Дворник.

– Преслатко – напиша таа во коментарот.

„Кога сите мајки би пееле вака“, напишаа другите, „не знам кога последен пат сум видел толку среќна личност“.

Шерифовиќ со години сакаше да стане мајка. Нејзиното дете го носела сурогат мајка, а целата бременост била во строга тајна. Таа зборуваше за својата желба да има дете порано во една телевизиска емисија.

Слични објави

„Нераскинлива судбинска врска“: Астролог ги анализира наталните карти на кралот Чарлс и кралицата Камила

еспресо

Ѓорѓе Давид се врати на местото на несреќата: Пејачот објави дека повторно заминува од Македонија

Еспресо

Почина српска пејачка по борба со ракот на 41 година: Во јануари ѝ рекле дека ѝ остануваат уште 6 месеци живот

Еспресо

(Фото) Хју Хефнер дебело платил за гробот до Мерилин Монро: „Жално е што ја искористи и нејзината смрт“

еспресо

(Видео) Карлеуша го крена на нозе Белград: Излезе да се забавува во тантела и гаќички со накит од 28.000 евра

Еспресо

(Фото) Без шминка, со несредена коса и пижами: Еве како изгледа Емина Јаховиќ додека прави доручек

Еспресо
Се вчитува....