14.8 C
Скопје
08:50 - 15 април, 2024

(Видео) „Ќе направам од неа сѐ што не сум јас“: Ана Николиќ со емотивна порака за ќерката Тара

Пејачката Ана Николиќ неодамна на својот Инстаграм ја обелодени преписката со нејзиниот поранешен сопруг, раперот Стефан Ѓуриќ- Раста, а во една од пораките тој ѝ порача дека ќе ја гледа својата ќерката Тара само во Центарот за социјална работа.

Сега, Ана на својот Инстаграм профил сподели видео снимено од Тара, која реши да ја сними модната комбинација на својата позната мајка.

– Мама те снимам – рекла Тара.

– Дали снимаш или фотографираш? Ајде, фотографирај,- ѝ рекла Ана.

Пејачката покрај видеото напиша емотивна порака за својата ќерка.

– Ќе направам од неа сè што не сум јас. Значи, Џеки О! – напиша пејачката покрај видеото.

 

View this post on Instagram

 

A post shared by Ana Nikolić (@ananikolicofficial)

Слични објави

Астропрогноза за понеделник, 15 април: Биковите да скратат со трошење, Скорпиите да размислат за селидба

еспресо

Кои хороскопски знаци ќе пливаат во пари оваа недела: За Скорпиите зголемување на платата, за Рибите нови инвестиции

еспресо

(Фото) Јована Јеремиќ во емисија во живо ги покажа гаќите, цела Србија откри каква долна облека носи водителката!

Еспресо

„Нераскинлива судбинска врска“: Астролог ги анализира наталните карти на кралот Чарлс и кралицата Камила

еспресо

Ѓорѓе Давид се врати на местото на несреќата: Пејачот објави дека повторно заминува од Македонија

Еспресо

Почина српска пејачка по борба со ракот на 41 година: Во јануари ѝ рекле дека ѝ остануваат уште 6 месеци живот

Еспресо
Се вчитува....