13:46 - 19 април, 2024

(Фото) Покажаа колку се сакаат: Милош Биковиќ и сопругата разменија бакнежи во јавност

Српскиот актер Милош Биковиќ неодамна стана татко, неговата избраничка Ивана Малиќ роди син кој гордите родители го крстија Василије.

Тие не ја кријат среќата и взаемната љубов. Доказ за тоа е фотографијата која Ивана ја објави на својот инстагрма-профил на која позира со Милош, додека се на прошетка со нивниот син.

Имено, актерот и неговата поубава половина позираа на улица и се бакнуваа во јавност, а оваа романтична сцена, која докажува колку се сакаат, ги воодушеви сите, па позитивните коментари не престануваа.

Да потсетиме, Ивана се породи во приватна болница во Белград, а истиот ден Милош се огласи на својот Инстаграм профил. Актерот сподели слика од мама, тато и дете, потврдувајќи дека има наследник.

 

View this post on Instagram

 

A post shared by Ivana Malić (@ivanamalic_)

Слични објави

Ќе се вика „Вила Јована“: Дечкото на Јована Јеремиќ ѝ купи луксузна куќа со базен и овоштарник

Еспресо

Со Сергеј Трифуновиќ е приведен и неговиот „дилер“: Нови детали за апсењето

еспресо

Дарко Лазиќ по третпат станува татко: Катарина е бремена!

еспресо

(Фото) Синот на Драгана Мирковиќ јавно ја поддржа мајка си: „И во добро и во зло…“

jasmina.kantardzieva

Уапсен актерот Сергеј Трифуновиќ: Купувал марихуана

еспресо

Астропрогноза за петок, 19 април: За Близнаците нешто ново, за Рибите прилагодување на настаните

еспресо
Се вчитува....