9.8 C
Скопје
01:17 - 27 февруари, 2024

(Видео) Јована Јеремиќ стегната вежба во теретана: Деколтето во преден план

Српската водителка на утринската програма Јована Јеремиќ секојдневно изненадува со некој нов стајлинг, како во емисијата што ја води, така и приватно.

Јована сега сподели сфотографија од автомобилот на својот инстаграм-профил на која се гледа нејзиниот комплет за вежбање. Јована дефинитивно ништо не препушта на случајноста, па на тренинг оди со длабоко деколте.

 

View this post on Instagram

 

A post shared by JOVANA JEREMIC (@jeremicjovana)

– Само ти си мојата крв. Мојата коска. Моја нација – ги напишала зборовите од песната на Наташа Беквалац во описот на водителката.

Покрај фотографијата, водителката објави и видео во кое вежба со тегови на нозете.

Да потсетиме, Јована неодамна во утринската програма се појави во елегантен црн фустан со шлицови на страните. Јасно беше дека водителката нема долна облека под оваа креација, па на социјалните мрежи набрзо почнаа коментарите: „Наутро без гаќички“, „Ох, таа продолжува да изненадува“…

 

View this post on Instagram

 

A post shared by JOVANA JEREMIC (@jeremicjovana)

Слични објави

Популарен рапер убиен во Амстердам: Го изрешетале на улица

еспресо

„Пукна тиквата“: Ана Николиќ е повторно сама, го остави дечкото

Еспресо

(Фото) Теодора Џехверовиќ продолжува да шокира: Се одлучи за нова тетоважа, а местото кое го одбрала е многу провокативно

Еспресо

(Фото) Семејна идила: Ќерката на Гоце Тодоровски го прослави роденденот со најблиските

Еспресо

(Фото) Лепа Брена наздравува со шампањ во Монте Карло: Пејачката се пофали со погледот од луксузното Монако

Еспресо

Натпреварувачката која излезе од „Ѕвездите на Гранд“ во солзи даде јавно ветување: Ако Саша ме врати на натпреварот, ќе дојдам гола

Еспресо
Се вчитува....