13:49 - 19 април, 2024

(Видео) Јована Јеремиќ и Ана Николиќ направија хаос во ноќен клуб: Водителката го украде микрофонот, па ја вжешти атмосферата!

Пејачката Ана Николиќ и водителката Јована Јеремиќ уживаа во еден клуб во Белград, а судејќи по видеото што го споделија на социјалните мрежи очигледно одлично се забавуваа, пишува „Блиц“.

Јована и Ана се познати како љубители на излегувањата и ноќните забави, а водителката често доаѓа до микрофон и пее. Имено, Јована реши овој пат да го испее хитот „Ромале, ромали“, па ѝ го зема микрофонот на пејчката.

Ана била збунета од нејзиниот потег, но ѝ се насмеала, а на своите обожаватели на социјалната мрежа Инстаграм преку видеото им порачала:

– Каде погрешив? Еве, Јована пее. Јас сум инфлуенсер и водител овде, а таа пее! – извика Ана.

Јована не обрна внимание на нејзините зборови и продолжи да го пее големиот хит.

Слични објави

Ќе се вика „Вила Јована“: Дечкото на Јована Јеремиќ ѝ купи луксузна куќа со базен и овоштарник

Еспресо

Со Сергеј Трифуновиќ е приведен и неговиот „дилер“: Нови детали за апсењето

еспресо

Дарко Лазиќ по третпат станува татко: Катарина е бремена!

еспресо

(Фото) Синот на Драгана Мирковиќ јавно ја поддржа мајка си: „И во добро и во зло…“

jasmina.kantardzieva

Уапсен актерот Сергеј Трифуновиќ: Купувал марихуана

еспресо

Астропрогноза за петок, 19 април: За Близнаците нешто ново, за Рибите прилагодување на настаните

еспресо
Се вчитува....