23.8 C
Скопје
09:32 - 15 јуни, 2024

Северина на концерт во Црна Гора порачала: Каде и да одам ме сметаат за нивна

Северина вчера одржа концерт во Цетиње по повод прославата на Денот на независноста на Црна Гора, а во еден момент ѝ се обрати на присутните.

„Доаѓам од Сплит и каде и да одам ме сметаат за нивна“, вели таа, а на видеото објавено од еден тиктокер може да се слушне како публиката почнала да го извикува нејзиното име и да плеска.

„Верувајте ми, ниту еден концерт не е ист, овој е секако посебен“, ѝ порача таа на воодушевената публика и побара аплауз за организаторите.

@nikocmirza ❤️ #Severina#Cetinje#DanNezavisnosti ♬ original sound – Mirza

Инаку, пејачката се најде во центарот на вниманието по судирот со свештеникот Томислав Лукач поради нејзините ставови за абортусот. Откако во видеото ѝ кажа дека се моли за неа, пејачката им одговори на хејтерите кои почнаа да ја прозиваат во коментарите под неговото видео.

Слични објави

(Фото) Ова е братот на Јована Јеремиќ кој вешто го крие: Тој ѝ е најголема поддршка

еспресо

Два хороскопски знаци овој викенд ќе добијат дарежлив подарок од универзумот

еспресо

Пријателите на Џенифер Лопез предвидуваат: Ќе го надмине разводот со Бен Афлек и ќе му се врати на Алекс Родригез!

еспресо

(Фото) Кејт Мидлтон се огласи пред утрешното јавно појавување: Терапијата оди добро, има лоши и добри денови

еспресо

(Фото) Павле и Ирина Камилоски му направија крштевка на синот Јосиф

Еспресо

(Фото) Злато и дијаманти: Позната српска манекенка се прошета низ Белград со накит вреден 72.000 евра

Еспресо
Се вчитува....