18.8 C
Скопје
16:25 - 18 мај, 2022

Сензационален настап на Лејди Гага на премиерата на „Топ ган: Маверик“

На долгоочекуваната премиера на „Топ ган: Маверик“, во свој стил се појави главниот актер Том Круз – на црвениот тепих пристигна со хеликоптер, но Лејди Гага, која ја изведува насловната песна, успеа да го засени.

Во Сан Диего се одржа долгоочекуваната премиера на продолжението на филмот со кој пораснаа неколку генерации. Секако, станува збор за „Топ ган: Маверик“, каде што се појавија и главните ѕвезди, а Лејди Гага сето тоа го заокружи со својот настап.

За да ја отпее насловната песна од филмот „Hold My Hand“, Лејди Гага пристигна во летечки фустан кој всушност беше како хеликоптер и во бела варијанта, а штом „слета“ ја соблече белата кацига и остана во црна -бела комбинација.

За да добиете подобар впечаток за што се работи, погледнете ги фотографиите и видеата од социјалните мрежи.

Слични објави

Што да промените во исхраната за да се ослободите од акните и мозолчињата?

Еспресо

(ВИДЕО) Докажано: Амбер сепак имала врска со Џејмс Франко додека била во брак со Џони Деп

Еспресо

(ФОТО) Модна дизајнерка почнала да го тетовира синот уште кога имал шест месеци

Еспресо

(ФОТО)„Збогум Пиже“: Пере од „Нокаут“ со емотивна објава се збогуваше со својот пријател

М.Р.

(ФОТО) На андрогениот стил на Брнабиќ можат да ѝ позавидат и машките колеги

Еспресо

Фановите ја прозваа ќерката на Џони Деп: „Повеќе ги објавуваш градите, отколку што објавуваш за татко ти“

Еспресо
Се вчитува....