Роби Вилијамс по четврти пат стана татко: Бебето доби необично име

Пејачот Роби Вилијамс и глумицата Ајда Филд Вилијамс, станаа родители на синчето на кое му дадоа необично име – Бо Бенедикт Ентовен.

Парот четвртото дете го доби преку сурогат мајка, а заедно веќе ја имаат 7-годишната ќерка Теодора, 5-годишниот син Чарлтон и 17-месечната Колет, која исто така ја добиле преку сурогат мајка.

Ајда среќната вест ја сподели на Инстаграм и ги изненади фановите.

„Бо Бенедикт Ентовен Вилијамс, како и Колет, е биолошки наш, но го роди истата неверојатна суроат мајка. Благословени сме бидејќи нашиот син е здрав и сигурен во нашите раце и сега сме официјално целосно семејство“, напиша во објавата.

Слични објави

Сите ги обожаваме: На улиците во Лондон доминираат пет стилови кои мора да ги практикувате (ФОТО)

Igor

5 работи со кои треба да го запознаете партнерот пред да стапите во брак со него

Igor

Анабела ја прозиваа дека НАЈДОБРО ЈА ОТВОРА УСТАТА и дека и ќерка ѝ ја научила на тоа, а сега таа на сите им ги ЗАТВОРИ УСТИТЕ (ВИДЕО)

Igor

Ана Николиќ била „главна“ на свадбата на Вељко и Богдана! Фустан со шлиц до…. (ФОТО)

Igor

Цвекло на највкусен начин, подгответе го вака

Igor

Не се секогаш ривали: Овие актери се најдобри пријатели во вистинскиот живот

Еспресо

Остави Коментар

14 + 5 =

Слични објави

Претеравте со пилинг на кожата? Еве што може да направите потоа

Igor

Селена Гомез КОНЕЧНО го заборави Џастин Бибер! Еве како се збогуваше од поранешната љубов (ВИДЕО)

Igor

Палачинки од античка Грција, без јајца и млеко

Igor

Нема повеќе да се мачите да го исчистите лукот – Ви нудиме генијален трик (ВИДЕО)

Igor

СÈ ПОЗАСТАПЕН: Знаете ли што е превентивен ботокс?

Igor

Ова е девојката што му ја подигнува самодовербата на Лорис Кариус

Igor