13:59 - 19 април, 2024

Поранешната на Аца Лукас во минијатурно бикини на плажа: Го слави роденденот на јахта, но не е сама

Соња Вуксановиќ последните зимски денови пред почетокот на пролетта ги поминува на егзотична дестинација далеку од Србија, а се почести со патување за својот 48 роденден кој го слави денеска, 19 март.

Таа позираше во цветно бикини на бел песок, а сите се согласуваат во едно – Соња изгледа фантастично.

 

View this post on Instagram

 

A post shared by SONJA V (@sf__fashion__style)

Фотографиите кои со денови ги објавува на мрежите ја воодушевуваат јавноста бидејќи Соња никогаш не изгледала подобро . Сепак, она што го привлече вниманието на многумина е тоа што таа не е сама на ова патување.

Емотивниот партнер на Соња Вуксановиќ и дали сè уште го има по разводот со Лукас се прашања кои не престануваат да ја интригираат домашната јавност.

 

View this post on Instagram

 

A post shared by SONJA V (@sf__fashion__style)

Сепак, една фотографија од патувањето на Соња би можела да даде одговор на ова прашање. Имено, покрај тоа што има некој што прави маестрални фотографии, на една од сликите од дневната забава на јахтата, во кадарот, покрај на Соња, има и машка рака, со која наздравува бившата на Лукас.

Слични објави

(Фото) На една рака носи 18.000 евра: Александра не штедела на себе, сите гледале во овој скап детаљ

Еспресо

Ќе се вика „Вила Јована“: Дечкото на Јована Јеремиќ ѝ купи луксузна куќа со базен и овоштарник

Еспресо

Со Сергеј Трифуновиќ е приведен и неговиот „дилер“: Нови детали за апсењето

еспресо

Дарко Лазиќ по третпат станува татко: Катарина е бремена!

еспресо

(Фото) Синот на Драгана Мирковиќ јавно ја поддржа мајка си: „И во добро и во зло…“

jasmina.kantardzieva

Уапсен актерот Сергеј Трифуновиќ: Купувал марихуана

еспресо
Се вчитува....