11.8 C
Скопје
22:59 - 23 април, 2024

(Фото) Јована Јоксимовиќ ги хипнотизираше гледачите: Водителката се појави со голи раменици и длабок шлиц во утринска емисија

Водителката Јована Јоксимовиќ важи за една од најубавите и негувани жени на српската јавна сцена. Таа секогаш е „скоцкана“ од глава до пети, па и овој пат со својот стајлинг ги хипнотизираше гледачите на малите екрани.

Имено, водителката се појави во студио на утринската програма во виолетов тесен фустан со длабок шлиц на предната страна. Фустанот одлично ги истакна сите нејзини атрибути, а горниот дел кој беше во форма на корсет ги истакна нејзините гради и разголени раменици.

Да потсетиме, познатата водителка Јована Јоксимовиќ повеќе од десет години е во брак со поп-пејачот и текстописец Жељко Јоксимовиќ, а искрите меѓу сега среќно брачната двојка летаа во 2008 година кога заедно беа домаќини на Евровизија во Белград.

Слични објави

(Фото) Јелена Ѓоковиќ мами воздишки во Мадрид: Ќе ве заболи глава кога ќе дознаете колку чини накитот кој го носи!

Еспресо

„Не знам како ќе заврши ова“: Марија Шерифовиќ ја откри причината зошто ја нема во „Ѕвездите на Гранд“

Еспресо

(Видео) „Дува силен ветар, ама…“: Се огласи Никола Роквиќ од патот кон Грција

Еспресо

(Фото) Први фотографии на Раста од болница: Раперот задржан поради големи болки

еспресо

(Фото) Пријател објави приватна фотографија на Дарко Лазиќ и Катарина: Вака не сме ги виделе

Еспресо

Раста итно примен во болница

Еспресо
Се вчитува....