28.8 C
Скопје
18:17 - 14 април, 2024

Близок пријател на Харис Џиновиќ: И тој имаше афера со помлада жена од Мелина

Разводот на Харис и Мелина Џиновиќ ја разбранува регионалната јавност, а сега српските медиуми дознаа нови информации за нивната разделба.

Имено, во една прилика, Џиновиќ алудираше на тоа дека неговата сопруга имала афера, велејќи дека „изневерениот сопруг е оној кој последен дознава“. Но, сега излегоа нови информации на површина.

Како што дознава српски „Курир“, пејачот имал тајни авантури, а за една дознала и модната дизајнерка пред три години, што предизвикало жестока расправија.

Според извор, кој зборувал за српски „Курир“, Џиновиќ имал лежерна врска со девојка непозната за јавноста, која е десет години помлада од неговата сопруга. Се гледал со неа во вилата кога сопругата и децата не биле дома.

„Без разлика на годините на Харис, тој е голем заводник. Но, ниту тој не е добар човек. Слушнав дека неодамна навести дека се разведува бидејќи тој, како измамен сопруг, последен дознал за тоа, но јас не разбирам зошто не зборува за тоа дека и тој имаше афери за време на бракот. Жените со кои тајно се гледаше не беа баш претставителни за пред јавноста, но тој поминуваше време со нив.

Со една од нив беше во врска со месеци. Таа девојка беше згодна, му се допаѓаше тоа што го слушаше, а тој постојано ѝ се жалеше за Мелина. Замислете, ти доаѓа девојка и потоа разговараш со неа за жена ти и тоа е главната тема.

Мелина дозна за неговата врска гледајќи ги пораките во неговиот мобилен телефон“, тврди извор близок на Џиновиќ за „Курир“.

Слични објави

(Видео) Карлеуша го крена на нозе Белград: Излезе да се забавува во тантела и гаќички со накит од 28.000 евра

Еспресо

(Фото) Без шминка, со несредена коса и пижами: Еве како изгледа Емина Јаховиќ додека прави доручек

Еспресо

Колку „тежи“ Роберто Кавали и каде ќе оди богатството: Вила од соништата, јахта, зграда во Дубаи…

еспресо

Познат српски рапер заврши зад решетки во Тајланд, го фатиле под дејство на недозволени супстанции

Еспресо

(Фото) Меган и Хари никогаш посреќни, а на социјалните мрежи ги направија лом: „Нели не сакаа внимание?!“

еспресо

Астропрогноза за недела, 14 април: Лавовите ќе пленат со харизма, Јарците мора да покажат одлучност

еспресо
Се вчитува....