Неговиот изглед влева страв во коски: Ксердан можеби не е убав, но затоа е најмилиот мачор (ФОТО)

Нема влакна, набрчкан е од глава до пети, постојано е намуртен и со ладен поглед, па токму затоа Ксердан важи за најстрашната мачка во светот.

Неговиот сопственик сигурно не е воодушевен од фактот дека токму Ксердан ја носи оваа немила титула.

И додека оваа свинга можеби не им одговара на стандардите за она што е убаво и предизвикува да се наежите, Ксердан е сигурен доказ дека изгледот лаже.

Имено, иако изгледа како негативец кој кова пеколен план, Ксердан е вушност вистинска маза и најмилиот мачор кој постои во светот, вели неговиот сопственик.

Слични објави

Никола Којо: Заминувам од Србија, ние сме бедници кои живеат по правилата на политичарите

Igor

СО СЕБЕ НОСИ 230 КУФЕРИ: Џеј Ло за овој пат се подготвувала СО ГОДИНИ, а има и посебни услови

Igor

Ова е 21-годишната манекенка која носеше хиџаб наместо бикини

Igor

Џо Кокер го објави првиот албум, „Pink Floyd“ постигнаа ненадминлив рекорд и други настани кои ја одбележаа музиката низ историјата…

Еспресо

Овие ѕвезди ги упропастија своите лица со естетски операции: Сега наликуваат на карикатури! (ФОТО)

Еспресо

Вистинскиот Волк од Вол Стрит ги тужи продуцентите: Бара 300 милиони долари отштета!

Еспресо

Остави Коментар

3 × 4 =

Слични објави

Еден од најмоќните луѓе во шоубизнисот три години нема мобилен телефон

Еспресо

Незапирливата Меган Маркл: Сака да биде дел од суперхероите на „Марвел“

Еспресо

Дара Бубамара со атрибутите на ачик (ФОТО)

Igor

Руска инфлуенсерка ќе се венча со својот посвоен син: Го запознала кога имал 7 години!

Слободен печат

И кажа дека не ја сака! Ова е момчето кое и го скрши срцето на Кортни Кардашијан! (ВИДЕО)

Igor

Што се случи со фризурата на ТРАМП? Социјалните мрежи експлодираа од коментари на негова сметка (ФОТО)

Igor