11.8 C
Скопје
22:01 - 29 февруари, 2024

Ознака : без влакна

Секојдневие

Неговиот изглед влева страв во коски: Ксердан можеби не е убав, но затоа е најмилиот мачор (ФОТО)

Еспресо
Нема влакна, набрчкан е од глава до пети, постојано е намуртен и со ладен поглед, па токму затоа Ксердан важи за најстрашната мачка во светот....