39.8 C
Скопје
17:06 - 19 јули, 2024

Маја Шупут во секси клинч со колега од естрадата: Не се сеќавам кога ми било толку непријатно

Колегите од локалната естрада, Маја Шупут и Санди Ценов, премиерно ја издадоа новата песна „Опасна комбинација“. Станува збор за двајца заљубени, но зафатени, кои заедно прават опасна комбинација и за тоа снимиле спот.

Видеото следи неверојатно патување низ пет различни временски периоди, од барокниот сјај, низ носталгичните четириесетти и педесетти, низ возбудата на сегашноста и сè до далечната, футуристичка иднина. Секој период носи уникатна естетика и атмосфера што ја нагласува безвременоста и интензитетот на нивната љубов.

Дел од видеото сподели и самата пејачка на својот Инстаграм профил, која призна дека снимањето на одредени сцени и било доста предизвик.

„Не се сеќавам дека сум била толку засрамена како кога режисерот Харис Дубица ми рече страсно да му се нафрлам на Санди Ценов. Јас го направив тоа првиот пат, не го повторивме двапати… Не знаев ни колку сум срамежлива“, напиша Маја во описот на спотот и откри како изгледало зад сцената на снимањето на спотот за песната.

Само слушајте го вашиот режисер и публиката ќе биде среќна“, на шега рече Дубица.

Санди претходно откри дека ја сакал само Шупут за своја партнерка на оваа песна.

„Кога првпат ја слушнав песната „Опасна комбинација“, ми се случи таа позната хемија во вид на весели нозе кои се грчат и сами го бркаат ритамот“, изјави Санди. „По само неколку минути сфатив дека песната е идеална за дует и веднаш помислив на Маја и реков дека ја сакам Маја и никој друг, ако Маја не сака, јас сам ќе ја пеев. Фала му на Бога, Маја веднаш се согласи и еве летна забава со опасна комбинација“, додаде музичарот.

Слични објави

(Фото) Прва фоторгафија на Тамара Драгичевиќ со синот: Актерката ги собра трите деца околу себе и насмеана позираше

Еспресо

(Фото) Јелена Карлеуша со шокантна објава за куче претепано до смрт: „Барам итна реакција“

еспресо

(Видео) „Жено, побарај помош!“ Ана Николиќ повторно шокира, во долна облека шета по улица!

Еспресо

(Фото) Ела Дворник топлес и во танга: Какви брутални фотографии

Еспресо

Контроверзниот Десингерица: На жена ми ѝ пречи кога им плукам на луѓето во уста, но мене тоа ме прави среќен

Еспресо

Принцот Хари ќе објави нов „сензационален материјал“ во нова книга: Има што да раскаже за серија книги

еспресо
Се вчитува....