38.8 C
Скопје
18:45 - 15 јули, 2024

(Фото) Драматичен лет на Жељко и Милица Митровиќ: Преживеале вистинско невреме!

Сопственикот на телевизија Пинк, Жељко Митровиќ, беше на краток одмор на Азурниот брег со сопругата Милица.

Вчера Митровиќ од авионот објави дека полетал од Ница, иако му рекле дека во Белград има многу лошо време.

„Можеби вечерва е ноќта кога ќе дознаам што мисли семоќниот за мене! Треба да бидам во Белград на полноќ! Решив да полетам од Ница и покрај предупредувањето дека не очекува суперќелиска бура! Само што полетавме и би требало да слетаме за час и половина“, напиша Митровиќ на Инстаграм.

 

View this post on Instagram

 

A post shared by Zeljko Mitrovic (@zeljkomitrovic)

Сопругата Милица објави и фотографија од авионот на која покажа дека како го држи својот сопруг за рака за време на летот.

Фото: Инстаграм

Слични објави

Карлеуша и Тошиќ се договориле за поделба на имотот! Еве на кого оди целиот имот

Еспресо

(Фото) Како да е направена од гума! Џина Џиновиќ во кратка маичка направи невидена акробација!

Еспресо

(Фото) „Биди ни секогаш најсреќен“: Синчето на Антониа Гиговска наполни една година

Еспресо

(Фото) Нина Бадриќ мами воздишки во Грција, покажа фантастична фигура во костим за капење: „Совршена си!“

Еспресо

(Фото+видео) Северина ги покажа градите? Згодната пејачка избра невообичаена маичка за нејзиниот концерт

Еспресо

Благословени од ѕвездите: Три хороскопски знаци ќе најдат љубов пред крајот на летото

еспресо
Се вчитува....