21.8 C
Скопје
20:12 - 15 април, 2024

(ФОТО) СРПСКАТА КАРДАШИЈАН ДОБИ ИЗГОР СКАП ПОДАРОК: Далеку се македонските старлети и во силикони и во „благослови“

Ако сте старлета, барем добро да ве „благословуваат“.

 

View this post on Instagram

 

A post shared by 🔥 Ana Korać🔥 (@ana_korac)

На „благословите“ на српската старлета Ана Кораќ, поранешна учесничка во реалното шоу „Задруга“, може да ѝ позавиди и реалити ѕвездата Ким Кардашијан.

Откако си фати нов дечко, кој останува во тајност, Ана не престана да се фали на социјалната мрежа Инстаграм со какви сè подароци љубениот ја „благословува“. Од луксузни чанти, чевли, гардероба до егзотични патувања…

Сепак, новогодишниот подарок не е шега – црн Мерцедес G класа. А за романтиката да биде на ниво, тука е и црвената панделка, црвените рози и црвените балони во форма на срце, ама и – новиот црвен комбинезон на Ана дизајниран од змијска кожа.

Задоволна, старлетата напиша под фотографијата – „Имам најдобар дечко на светот, те сакам бебо“.

Ела Ано, да им одржиш лекција на нашиве „феминистки“.

 

View this post on Instagram

 

A post shared by 🔥 Ana Korać🔥 (@ana_korac)

 

View this post on Instagram

 

A post shared by 🔥 Ana Korać🔥 (@ana_korac)

 

View this post on Instagram

 

A post shared by 🔥 Ana Korać🔥 (@ana_korac)

Слични објави

(Фото) „Јас се женам, сите се твои!“: Сергеј Трифуновиќ објави фотографијa со татко си и 23 години помладата свршеница

Еспресо

(Видео) „Она кога Саша Поповиќ ќе те вози!“: Постапката на креативниот директор на „Гранд“ предизвика лавина коментари

Еспресо

Се огласи сопругата на Џенан Лончаревиќ по веста за разводот: „Сака да ме исфрли од домот, купи стан за љубовницата“

Еспресо

(Фото) „Прекрасен викенд“: Роберт Билбилов и Лејла Рамковска уживаа во Грција

Еспресо

(Фото) Вељко Ражнатовиќ се расоблече, стомачните мускули во преден план: „Тигарска крв“

еспресо

(Фото) Александра Пријовиќ во Хрватска изнајмила чист луксуз: Хотелот дневно го плаќа 12.000 евра

Еспресо
Се вчитува....