14.8 C
Скопје
09:53 - 2 јуни, 2023

(Фото) Шерон Стоун позира во секси бикини: „Авионка“ подготвена за лето

65-годишната Шерон Стоун позира во оскуден костим за капење од Долче и Габана (D&G).

Холивудската актерка Шерон Стоун сподели со претплатниците на нејзините социјални мрежи нова слика во костим за капење.

На фотографијата 65-годишната Шерон Стоун позира пред огледало во зелен дводелен костим за капење со принт од Dolce & Gabbana. Ѕвездата на „Основен инстинкт“ избра добар агол, покажувајќи им ја на обожавателите својата затегната фигура.

„Подготвени за лето“, напиша актерката на фотографијата.

 

View this post on Instagram

 

A post shared by Sharon Stone (@sharonstone)

Објавата на Шерон Стоун за неколку часа доби околу 300 илјади лајкови и стотици ентузијастички коментари.

„Икона“, „Многу жешка Шерон“, „Неверојатно секси“, „Прекрасна фигура“, „Посакувам сите да изгледаме вака на 65 години“, „Воопшто не се сменило ништо од Основен инстинкт“, гласат дел од пофалбите.

Во март 2023 година, на доделувањето на NYWIFT Muse Awards, Шерон Стоун призна дека била злоставувана од продуцент додека го снимала хит филмот ‘Основен инстинкт’.

Слични објави

(Фото) Јорданскиот принц Хусеин се ожени со убава архитектка од Саудиска Арабија: Гламурна свадба со 1.700 вип гости

Еспресо

Астро прогноза за петок, 2 јуни

Еспресо

(Видео) Излезе новиот трејлер за продолжението на „Сексот и градот“: Кери му пишува на својот долгогодишен љубовник, Саманта се појавува само во една сцена, Миранда има проблеми во врската, а Шарлот добива нова работа

Еспресо

(Видео) Шакира испрати мистериозна порака за романса со бившиот на Селена Гомез: „Херој, извонреден, прекрасен…“

Еспресо

Среќлии во јуни: Два хороскопски знаци ќе си го подобрат животот и ќе уживаат во промените

Еспресо

(Фото) Сопругата на Брус Вилис им се обрати на фановите во име на семејството: „Продолжуваме да веруваме и никогаш нема да изгубиме надеж“

Еспресо
Се вчитува....