17.8 C
Скопје
16:43 - 20 април, 2024

(Фото) Маја Шупут ја покажа својата луксузна гардероба и ги остави сите без зборови: Ова е рај на земјата

Хрватската Кери Бредшо – вака би можела да се опише пејачката Маја Шупут откако со своите обожаватели сподели фотографии од нејзиниот гламурозен плакар кој е полн со луксузни чевли, чанти и фустани.

Нејзиниот плакар е поголем од некои станови, а пејачката се потрудила сѐ да е уредно во него.

 

View this post on Instagram

 

A post shared by majasuput (@majasuput)

„Секогаш се пакувам и распакувам“, напиша пејачката во описот на фотографиите објавени на Инстаграм, на кои позира пред плакарот во бел топ, бели гаќички со висок струк и штикли, со своите витки, затегнати нозете во преден план.

„Па, не знам кога би можела сето тоа да го носам“, „Можам ли да изберам нешто“, „Рај на земјата“, беа само дел од многуте коментари на објавата.

Инаку, пејачката е позната и како голем хуманитарец, па во неколку наврати подарувала сопствена облека и фустани од настапите, а често ги споделува работите на синот Блум, со што ги радува другите.

Слични објави

За минута зема 2 000 евра бакшиш! Бресквица направи хаос меѓу публиката со песната „Орлово гнездо“

Еспресо

(Фото) Поради неа ја оставил мисицата: Починатата водителка Бојана има сестра близначка како јајце слична на неа

еспресо

Неделен хороскоп, од 22 до 28 април: Среќно небо за Овните, добра вест за Лавовите, љубовни искри за Водолиите…

еспресо

Колегите на водителката Бојана Јанковиќ во шок: Пред смртта била најсреќна личност во светот

еспресо

Водителката Бојана Јанковиќ пронајдена мртва во стан, се чека на обдукција на телото

еспресо

Астропрогноза за сабота, 20 април: Вагите да посветат внимание на партнерот, Водолиите да се отворат за нови познанства

еспресо
Се вчитува....