18:54 - 20 април, 2024

„Следен пат детето ќе го видиш во центар за социјални работи“: Ана Николиќ објави нова страшна преписка со Раста

Пејачката Ана Николиќ и нејзиниот поранешен партнер, раперот Стефан Ѓуриќ Раста, од бракот ја добија ќерката Тара, но со години се во лоши односи откако раскинаа, а таа сега објави нова преписка со него.

Имено, Ана и Раста во повеќе наврати јавно се степаа преку медиумите и социјалните мрежи, но сега се чини дека нивната „војна“ ескалира. Судејќи по преписката која Ана ја сподели на својот Инстаграм поради нивната врска и детето, ќе биде вклучен и Центарот за социјална работа.

„Ќе бидеш првото семејство уапсено“, напишала Ана
„Значи, ти си за во сериозна институција…Слепице“, вратил Раста
„Под притисок морав да се согласам на се“, додала пејачката.
„Следниот пат детето ќе го видиш во ценатр за социјални работи“, напишал Раста.

Покрај фотографијата од преписката Ана напишала и порака дека ќе се пресмета со поранешниот сопруг на суд.

Слични објави

Цеца Ражнатовиќ откри кога Анастасија и Немања ќе се венчаат: Еве ги деталите за свадбата на деценијата

еспресо

(Фото) Вака пред смртта Бојана Јанковиќ зборувала за поранешниот сопруг: Мојата крв…

Еспресо

За минута зема 2 000 евра бакшиш! Бресквица направи хаос меѓу публиката со песната „Орлово гнездо“

Еспресо

(Фото) Поради неа ја оставил мисицата: Починатата водителка Бојана има сестра близначка како јајце слична на неа

еспресо

Неделен хороскоп, од 22 до 28 април: Среќно небо за Овните, добра вест за Лавовите, љубовни искри за Водолиите…

еспресо

Колегите на водителката Бојана Јанковиќ во шок: Пред смртта била најсреќна личност во светот

еспресо
Се вчитува....