9.8 C
Скопје
02:14 - 15 април, 2024

Дали Александра Пријовиќ е бремена? За ова проговори и нејзината мајка Борка

Александра Пријовиќ одржа пет концерти во Осиек и продолжува со спектакли низ Србија и Хрватска како дел од турнејата „Од исток до запад“. Сепак, многумина ја споменуваат нејзината втора бременост за која често се шпекулира.

На оваа тема сега се огласи нејзината мајка Борка Михајловиќ која за хрватските медиуми ги коментираше се погласните шпекулации дека нејзината ќерка ја крие бременоста за да не ги откаже концертите на турнејата.

– Не. Не… Боже, би сакалa! Едвај чекам, но засега ништо од тоа – изјави Борка.

Самата Александра неодамна ги демантираше овие наводи по трите концерти одржани во Белград:

– Не сум бремена, тоа е глупост! – изјави неодамна таа за медиумите.

Слични објави

„Нераскинлива судбинска врска“: Астролог ги анализира наталните карти на кралот Чарлс и кралицата Камила

еспресо

Ѓорѓе Давид се врати на местото на несреќата: Пејачот објави дека повторно заминува од Македонија

Еспресо

Почина српска пејачка по борба со ракот на 41 година: Во јануари ѝ рекле дека ѝ остануваат уште 6 месеци живот

Еспресо

(Фото) Хју Хефнер дебело платил за гробот до Мерилин Монро: „Жално е што ја искористи и нејзината смрт“

еспресо

(Видео) Карлеуша го крена на нозе Белград: Излезе да се забавува во тантела и гаќички со накит од 28.000 евра

Еспресо

(Фото) Без шминка, со несредена коса и пижами: Еве како изгледа Емина Јаховиќ додека прави доручек

Еспресо
Се вчитува....