20.8 C
Скопје
21:19 - 14 јуни, 2024

Ознака : живи

Ви ПрепорачувамеЕспресоСлајдер

(Видео) Спасувачите извлекоа цело сириско семејство живо, погледнете ја радоста на сведоците на настанот!

Еспресо
Во разорните земјотреси што ги погодија Турција и Сирија, загинаа најмалку 16.000 луѓе, а над десет илјади се повредени. Многу луѓе се под урнатините на...