14.8 C
Скопје
08:31 - 15 април, 2024

Ознака : женските

Лајфстајл

Најчести мисли во женските глави кои ја уништуваат љубовната врска

Igor
Мажите постојано истакнуваат дека жените сакаат сѐ да комплицираат, а француските психолози потврдиле дека предрасудите кај дамите во голема мера предизвикуваат проблеми во љубовната врска....