18:57 - 20 април, 2024

Ознака : зеленчукот и овошјето

Здрави навикиЗдравјеСлајдер

СОК ОД ЈАБОЛКО: Поволно делува при проблеми со црниот дроб и бешиката

М.Р.
Јаболкото е едно од најпопуларните овошја во светот. Познато е по својот совршен вкус и висока хранлива вредност, поради што може да претставува нискокалоричен појадок....