36.8 C
Скопје
17:56 - 18 јуни, 2024

Ознака : заболена

Здрави навики

ЧУДО: Таа има 90 години и го победи коронавирусот, а еве што советува!

Васко Спасоски
Кристин Вуд (90) од Сиетл излегла како победник од битката со коронавирусот и докажала дека може да се победи овој вирус. Таа им дала надеж на...