10.8 C
Скопје
19:38 - 20 април, 2024

Ознака : ватерполист

БалканСлајдерСцена

После долги години се сретнаа „очи в очи“: Наташа Беквалац и Данило Икодиновиќ во белградски ресторан!

Васко Спасоски
Дека се вистинити приказните за службениот однос на пејачката Наташа Беквалац и нејзиниот поранешен сопруг и татко на постарата ќерка Хана, Данило Икодиновиќ се потврди...