11.8 C
Скопје
19:21 - 20 април, 2024

Ознака : вапсани

Ви ПрепорачувамеЗдрави навикиЗдравјеЛајфстајлСекојдневиеСлајдер

Кога мора да ги фрлите велигденските јајца? СОВЕТИ ОД НУТРИЦИОНИСТКА :„Вапсаните јајца може да бидат опасни“

Еспресо
Велигденските јајца најдобро е да се јадат во рок од три до четири дена по варењето бидејќи дотогаш сигурно не се расипани, а потоа мора...