Ознака : украсена

Балкан Слајдер Сцена

ФОТО: Бајковита елка и голем Дедо Мраз – Вилата на Здравко Чолиќ магично украсена за празниците, неговата ќерка покажа дел од рајот

Еспресо
Погледнете како семејството Чолиќ го украси својот дом по повод претстојните празници… Уна Чолиќ, ќерката на музичката ѕвезда, Здравко Чолиќ, долови само дел од новогодишната...