17.8 C
Скопје
04:58 - 20 мај, 2024

Ознака : УЈП

БалканВи ПрепорачувамеСлајдерСцена

Повторно должи пари на својата држава: Тони Цетински треба да врати 22.000 евра!

Васко Спасоски
Управата за јавни приходи во Република Хрватска ја објави листата на должници, а на списокот помеѓу тие кои не си ги завршиле обврските, се најде...