19.8 C
Скопје
21:59 - 14 јуни, 2024

Ознака : должници

БалканВи ПрепорачувамеСлајдерСцена

Повторно должи пари на својата држава: Тони Цетински треба да врати 22.000 евра!

Васко Спасоски
Управата за јавни приходи во Република Хрватска ја објави листата на должници, а на списокот помеѓу тие кои не си ги завршиле обврските, се најде...