10.8 C
Скопје
06:12 - 23 мај, 2024

Ознака : убавин

ЛајфстајлСекојдневиеСлајдер

ТРОШИТЕ ПАРИ НА СКАПА КОЗМЕТИКА, А КОЖАТА ПОВТОРНО ВИ ИЗГЛЕДА „ЕВТИНО“: Каде грешите?

М.Р.
Чистењето на лицето е основна рутина кога е убавината во прашање. Сепак, понекогаш и покрај тоа што користиме можеби поквалитетни, а со тоа и поскапи...